Pomoc - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Pytania klientek - kliknij na pytanie.
 • 1. Jaki jest termin realizacji zamówienia?

  Optymalny czas od zamówienia do odbioru sukni to 3 miesiące. Jednakże dla komfortu Panny Młodej proponujemy złożyć zamówienia na ok 3-6 miesięcy przed ślubem. W szczególnych sytuacjach suknie można uszyć w czasie krótszym, indywidualnie omówionym z obsługą salonu.

 • 2. Czy można dokonać zmiany w proponowanym wzorze sukni?

  Składając zamówienie, klientka ma możliwość delikatnych modyfikacji sukni. Wszystkie zmiany muszą być zaakceptowane przez obsługę salonu. Składając zamówienie, można samemu wybrać wzór koronki, linię dekoltu, kolor i rodzaj materiału.

 • 3. Czy trzeba się umówić na pierwsze spotkanie, jaki jest wyznaczony czas na mierzenie?

  Dla Państwa wygody rekomendujemy telefoniczne umówienie spotkania w salonie. Wybór sukni zazwyczaj trwa godzinę i na tyle też rezerwujemy przymierzalnię.

 • 4. Czy przed spotkaniem należy podać modele sukien którymi jestem zainteresowana?

  Podczas pierwszego spotkania nasze konsultantki zaproponują przymierzenie sukien w różnych stylach i pomogą w wyborze właściwej linii podkreślającej atuty figury. Jeżeli jednak ma Pani już wybraną linię sukien to warto o tym poinformować obsługę, celem przedstawienia właściwych propozycji.

 • 5. Czy mamy suknie w rozmiarze plus size?

  Agnes rozpoczęło nową kampanię - Z miłości do krągłości. Przygotowane zostały modele sukien w rozmiarach od 44 +, idealnie podkreślające atuty pełnej sylwetki.

 • 6. Czy można liczyć na pomoc w dobraniu sukni?

  W każdym salonie Agnes, pracują profesjonalnie przeszkolone konsultantki. Pomogą dobrać nie tylko wzór i linię sukni idealnie podkreślającą linie figury, ale również dopasują rozmiar oraz pomoga dobrać dodatki.
  Prócz pomocy w zakresie sukni, w salonie Agnes, bezpłatnie skorzystasz z usługi braffitingu, czyli profesjonalnego doboru bielizny pod suknię ślubną.

 • 7. Czy przyjmujemy nasze suknie w komis?

  Firma Agnes nie prowadzi komisu ślubnego.

 • 8. Czy można uszyć suknie na wypożyczenie?

  Firma Agnes nie prowadzi usługi szycia sukni na tzw. pierwsze wypożyczenie, jednakże w swojej ofercie ma szeroki wybór sukien w różnych kolorach i rozmiarach specjalnie przeznaczonych do wypożyczenia. Ponad to w każdym salonie firmowym znajduje się szeroki wybór sukien nowych, nie wypożyczanych, które można zakupić w specjalnych ofertach cenowych.

 • 9. Z jakim wyprzedzeniem należy zarezerwować wypożyczenie sukni ślubnej?

  Optymalny czas na rezerwację sukni do wypożyczenia to ok 1,5 miesiąca. Można jednak zarezerwować suknię wcześniej.

 • 10. Czy suknia jest odwieszona do dnia wypożyczenia?

  Obsługa przygotowuje suknię zgodnie z ustaleniami na tydzień przed wypożyczeniem. Do tego czasu suknia znajduje się na salonie jako model wzorcowy.

 • 11. Czy po mojej rezerwacji ktoś inny może wypożyczyć tę suknię przed moim ślubem?

  Suknie przeznaczone do wypożyczenia, pracują cały rok, tak więc może się zdarzyć, że będzie wypożyczona wcześniej innej klientce. Mimo to, dzięki systematycznemu serwisowi i odpowiedniej dbałości, suknia w dniu wypożyczenia będzie wyglądała taka jak podczas przymiarki.

 • 12. Co się stanie gdy zniszczę suknie w czasie ślubu?

  W razie zniszczenia sukni koszt naprawy potrącany jest z kaucji pobranej przy podpisaniu umowy.

 • 13. Na jak długo wypożyczamy suknię?

  Suknia jest wypożyczana na 1-2 dni przed ślubem, a zwrot następuje na 2 dni po ślubie.

 • 14. Czy w salonie Agnes można kupić dodatki ślubne?

  We wszystkich salonach firmowych Agnes, oferowany jest szeroki wybór dodatków takich jak: buty, bielizna, biżuteria, nakrycia głowy oraz okrycia wierzchnie. Firma Agnes współpracuje z wieloma firmami z kraju i zagranicy, dzięki czemu nie tylko ma pełną ofertę ale również bardzo duży wybór wzornictwa jak i cen.