O firmie


Wierzymy, że tak jak miłość nigdy nie przychodzi przypadkiem, tak historia naszej firmy to dzieło przeznaczenia.
Agnes została oficjalnie powołana do życia w 1990 roku, wcześniej będąc niepozorną pracownią krawiecką, która nie nadążała z szyciem sukien na zamówienie zadowolonych klientów.

Agnes suknie ślubne


Przeszliśmy drogę od mało znanej manufaktury do rozpoznawalnej w kraju i zagranicą marki, ubierającej tysiące kobiet wstępujących na ślubny kobierzec.
Od 32 lat Agnes Fashion Group pojawia się ze swymi kolekcjami na najważniejszych wydarzeniach branżowych, goszcząc na polskich i międzynarodowych targach mody ślubnej.
Obecnie można nas znaleźć w ponad 300 eleganckich sklepach i butikach, rozlokowanych w całej Europie, jak też w sieci firmowych salonów w Polsce.


Agnes Fashion Group koronkowe suknie ślubneOd początku działania Agnes Fashion Group, na jej czele stoi założycielka i spiritus movens marki, Agnieszka Czarna.
Zgromadziła wokół siebie zgrany i utalentowany zespół, składający się z projektantów, krojczych, konstruktorów i krawcowych, zaangażowanych w kreację pojedynczego modelu.
To co nas charakteryzuje, to dbałość o najmniejszy szczegół i szacunek dla detalu. Dzięki temu każda suknia szyta ręcznie w naszych pracowniach, ma rzemieślniczy kunszt i przypomina dzieło sztuki.
Co roku tworzymy 150 nowych wzorów w 2 kolekcjach: The One i Lovely (dla rozmiarów plus size).o firmie o firmie o firmieNasz styl to kombinacja klasyki z nowoczesnością, połączenie romantyzmu z elegancją i nutką ekstrawagancji. Projekty dedykowane są kobietom świadomym swojego piękna, które pochodzi przede wszystkim z wewnątrz.
My tylko je podkreślamy sukniami, w których panie na całym świecie spełniają marzenia o tym najważniejszym Dniu.Agnes Fashion Group koronkowe suknie ślubne