Blog / NOWE KOLEKCJE

Szyk i klasyczne cięcia to charakterystyczne cechy kolekcji The One na sezon ślubny 2021

Eleganckie suknie ślubne to domena kolekcji The One. Szykowne wesele zasługuje na oryginalną suknie ślubną abyś czuła się niepowtarzalnie i wytwornie. Najnowsza kolekcja ślubna podkreśla atuty kobiecego piękna. Szyk i klasyczne cięcia to charakterystyczne cechy oferty na sezon ślubny 2021.

Szyk i klasyczne cięcia to charakterystyczne cechy kolekcji The One na sezon ślubny 2021

Mikado, powracająca na wybiegi tafta, czy tłoczona organtyna tworzą zaskakujące wzory na Twój ślub. Najnowsza sesja kolekcji The One wykonana została na Placu Hiszpańskim w Sewilli i jest jedną z naszych ulubionych! Nasze modele skradły serca mieszkańców, którzy nie ukrywali zachwytu zarówno nad sukniami jak i nad piękną modelką. Cóż się dziwić? Polskie jest piękne!

Wśród sukien kolekcji The One, znajdziesz bufiaste rękawy, które możesz dowolnie formować w większe czy mniejsze, wyszukane koronki, doczepiane rękawy tworzące efekt skrzydeł czy też suknie ślubne brokatowe. Jeśli szukasz sukni ślubnej z bufiastymi rękawami, która będzie hitem sezonu, wybierz The One.

suknie ślubne the one 2021suknie agnes the one 2021suknie ślubne boho

The One to nie suknie ślubne boho, ale raczej wyszukana elegancja, która godna jest każdej kobiety z mocnym charakterem i jasną wizję tego czego oczekuje od wymarzonej sukni ślubnej. Marka The One powstała by tworzyć nowoczesne suknie ślubne, które potrafią zachwycić prostotą.

Minimalistyczne suknie ślubne są coraz bardziej poszukiwane przez Panny Młode, które zamiast przaśnych falban, stawiają na podkreślenie swej urody, makijażu czy modernistycznych dodatków w złocie czy perłach.

suknie agnes kolekcja 2021Kolekcja The One 2021 eleganckie suknie ślubnesuknie ślubne agnes the one

Jeśli szukasz oryginalnej sukni ślubnej, koniecznie sprawdź naszą najnowsza kolekcję The One na sezon 2021, która niedługo będzie już jest dostępna na naszej stronie internetowej.