Blog

Powiadają, że do zmiany nawyków potrzebujemy 21 dni. Badania dowodzą, że potrzeba kilku tygodni, a nawet miesięcy.

My potrzebowaliśmy jednego dnia by przestawić swój tryb pracy o 180 stopni. By z niesamowitych koronek przejść w materiał odpowiedni do szycia maseczek. Można pomyśleć, że to niemożliwe. A jednak jestem tu i piszę, aby Wam to udowodnić.

Powiadają, że do zmiany nawyków potrzebujemy 21 dni. Badania dowodzą, że potrzeba kilku tygodni, a nawet miesięcy.

Los tak chciał, że przyszło Nam żyć w czasach, gdzie wirus sieje spustoszenie na świecie. Widzimy, jak i słyszymy w wiadomościach co dzieje się z ludźmi, z przedsiębiorstwami, z miastami. Każdy stara się ratować to co ma oraz pomagać innym jak tylko może.

I My również postanowiliśmy pomóc!

Jako typowa "Kowalska" na co dzień pracująca, pragnę przedstawić sytuację z wewnątrz oraz pokazać piękno jakim jest wspólne działanie, zawziętość oraz chęć wspólnego niesienia pomocy.

Jednego dnia została zorganizowana praca, podział na grupy, sprzęt oraz materiały niezbędne do dalszego działania.

Jednego dnia dla niektórych Pań trwała nauka szycia na maszynie, nauka oceny jakości, jak również nauka pracy na nieznanym dla siebie stanowisku.

Tego jednego dnia, uświadomiliśmy sobie, że na Naszą pomoc liczą setki tysięcy ludzi.

Dotarło do Nas, że przez nasze ręce przechodzą rzeczy, które mogą uratować komuś życie.

Przyglądając się codziennej pracy, jestem w stanie powiedzieć, że każdy z osobna wkłada kawał własnego serca w każdą wykonaną maseczkę. I nie ważne, czy jest to Pani która obcina gumy, Pani która robi "zakładki", czy Pani która pakuje gotowy produkt. Widać to, w dokładności oraz zaangażowaniu z jakim pracują. Pomimo, tego co dzieje się poza firmą, każdy przekracza jej próg z uśmiechem, zapałem, co więcej gotowością do działania. Zewsząd czuć pozytywną atmosferę i życzliwość, a przede wszystkim wsparcie. Z Paniami, z którymi było się na przysłowiowe "dzień dobry/do widzenia", odnajduje się podobieństwa i wspólne tematy do rozmów. Wiemy, że jesteśmy drużyną i razem czujemy dumę z każdego tysiąca, setki czy nawet dziesiątki maseczek, które opuszczają naszą firmę.

maseczki agnes - chroń siebie i bliskich

www.maseczkiagnes.com

Pamiętajmy, że po każdej burzy wstaje słońce. Oraz, że życie wygląda jak niekończąca się sinusoida. Posiada dużo wzlotów i upadków. W tej sytuacji nie możemy pozwolić by nasza "życiowa sinusoida" zbyt długo była u dołu lub by zbyt długo było pochmurno. Starajmy się to zatrzymać.

Nośmy maseczki!
Chrońmy życie swoje, jak i innych.
Sprawmy, by powoli zaczęło wychodzić słońce.

Wiktoria Szczepaniak
(pracownik Agnes Fashion Group - magazynier)