Blog

Nowy wymiar księżniczki - czyli co Agnes Fashion Group przygotowała dla swoich klientek z okazji 30 lecia firmy

Nowy wymiar księżniczki - czyli co Agnes Fashion Group przygotowała dla swoich klientek z okazji 30 lecia firmy
Suknie the one exclusive 2021

Kiedy mówimy o sukience księżniczce, przed oczami staje nam balowa suknia z ogromną spódnicą, często pokrytą falbanami. Dostrojona tiarą i błyskiem przy uchu.

Ponieważ obserwujemy ogromne zmiany w modzie, postanowiliśmy na nowo podejść do tematu księżniczki w nowoczesnym wydaniu.

Kolekcja The One Exclusive to dosłownie kilkanaście projektów dostępnych w wyjątkowych butikach. To projekty inne niż pozostałe kolekcje AFG. Suknie są proste acz wykwintne. Niby minimalistyczne, a jednak kapie z nich brokat czy biżuteria.

Suknie tworzą kaskady piór i koronkowe nakładki. Talie podkreślamy nowymi pasami dostępnymi w różnych kolorach oraz piękną biżuterią.

kolekcja exclusive sukni ślubnych 2021

The One Exclusive to oferta dla tych panien młodych, które szukają czegoś wyjątkowego. Nie każdy salon sukni ślubnych może sobie pozwolić na tego typu projekty, lecz warto je tworzyć dla tych, którzy marzą o rozwiązaniach wychodzących poza podstawowy kanon ślubnej kreacji.

Wpisując w wyszukiwarkę frazę „skromna suknia ślubna” często mamy na myśli minimalizm. Tu jest go bardzo dużo aczkolwiek niekoniecznie równa się skromności.

Suknie ślubne proponowane w linii The One Exclusive, to oferta ponadczasowa, która łączy w sobie najlepsze elementy z wielu trendów, które panują w modzie od dekad.

suknie ślubne premium 2021

Każdy firmowy salon sukien ślubnych Agnes Fashion Group, będzie w stanie spełnić Twoje marzenia o najpiękniejszej sukni. Pamiętaj, że każdy salon sukni ślubnych, który z nami współpracuje ma dostęp do naszej pełnej oferty i nawet jeśli nie ma konkretnego modelu sukni u siebie, nie znaczy, że nie może go sprowadzić specjalnie dla Ciebie.

Wracając do stylistyki linii Exclusive…
Pamiętacie kopciuszka? Śpiącą królewnę? A może Anię z Zielonego Wzgórza?
Bufiaste rękawy!
To był element wspólny dla projektów i marzeń wielu kobiet i dziewczynek od zarania dziejów. Podążając za tym marzeniem, stworzyliśmy nowoczesne bufiaste rękawy, które w połączeniu z mieniącymi się materiałami, tiulami i prostym krojem spódnicy, tworzą przepiękną stylizację ślubną.

Przy tak wytwornych acz prostych projektach, ważne jest pokazanie swojego charakteru przez dobranie idealnych dodatków.
Buty ślubne są jednym z nich.
Na tegorocznej sesji ślubnej w Sewilii, postawiliśmy na przepiękne buty ślubne od KSIS. Te buty są nie tylko piękne, ale i pasujące na wiele innych okazji. Ich zakup to nie tylko czysta przyjemność, ale i inwestycja w garderobę.

Celowo pominiemy temat biżuterii, ponieważ poświęcamy mu uwagę w innych tekstach naszego bloga, ale chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę na bolerka ślubne. Mamy wrażeni, że słowo „bolerko” stało się pewnym niemodnym archaizmem i coraz więcej z Was zapomina o jego wielkiej mocy!

Bolerka ślubne to nie tylko dodatek do stylizacji, ale i świetne uzupełnienie projektu lub zwyczajnie idealne, eleganckie rozwiązanie przy ślubach jesienno-zimowych. Bolerka jak i welony to elementy, które koniecznie muszą znaleźć miejsce w Twoim stroju ślubnym.

Z welonem nie musisz tańczyć cała noc, ale nic nie robi takiego wrażenia jak katedralny prosty, tiulowy welon, który dumnie kroczy za Tobą do ołtarza.

koronkowe suknie ślubne the one exclusive

Bolerko ślubne, to już nie zwykła taftowa mini kurteczka, która krępowała ruchy, ale nowoczesne angorowe sweterki, muślinowe koszulki, które potrafią złączyć się z suknią tworząc całość oraz szale spinane tak, by tworzyć kołnierze czy dodatkowe zabudowane dekolty. Pamiętaj by wybierając suknie, od razu postawić na salon ślubny, który dobierze wszelkie dodatki. Zostawianie tematu dodatków „na później” zawsze kończy się tak samo źle. Pamiętaj, że ciekawym pomysłem może być założenie do koronkowej sukni ulubionej jeansowej katany czy też skórzanej ramoneski. Tu panuje pewna dowolność i coraz większe uznanie dla oryginalnych, osobistych rozwiązań.

Zdradzimy Wam jeszcze jeden atut linii Exclusive. To suknie, które przepięknie prezentują się w obecności męskiej mody ślubnej. Wiemy, że opcji garniturów ślubnych są tysiące jednak zazwyczaj przyćmiewane są przez suknie i stylizację Panny Młodej. Otóż linia Exclusive, zaprojektowana jest abyście razem, tworzyli piękny duet w tym ważnym dniu. Garnitur męski będzie prezentował się niesamowicie przy naszych eleganckich sukniach.

Może jest w was tyle odwagi i przekory żeby na zakupy ślubne wybrać się razem jako para?
Jeśli tak, zapraszamy na wspólne przymiarki do salonu ślubnego w Poznaniu gdzie jest nasz dział męski. Byłaby to świetna okazja aby skalibrować ze sobą sukienki na ślub oraz garnitury.

Tak!, zdecydowanie podoba nam się ten pomysł. Odważny, ale może to jakiś nowy kierunek?

Wszystkie pary zainteresowane wspólnym tworzeniem ślubnej stylizacji zapraszamy do salonu sukien ślubnych w Poznaniu, w którym razem dokonacie najprzyjemniejszych wyborów!