Blog / NOWE KOLEKCJE

Lovely - kolekcja plus size, która podkreśli atuty Twojego piękna i figury

Suknie ślubne plus size, to temat któremu warto poświęcić dłuższa chwilę. Od kilku lat, z radością obserwujemy jak ruch body positive, fit czy self love, zmienia stereotypowe myślenie o modzie dla krągłych kobiet. I my jako firma ślubna, już od 8 sezonów zajmujemy się dedykowana linią dla tych Panien Młodych, które mają nietypowe dla świata mody wymiary. Suknie ślubne w większych rozmiarach, nie są tworzone po to by pasowały do rozmiaru, ale po to by podkreślały atuty Twojego piękna i figury, jednocześnie korygując teczęści ciała, nad którymi masz plan popracować.

Lovely - kolekcja plus size, która podkreśli atuty Twojego piękna i figury

Specjalnie z myślą o Pannach Młodych w rozmiarach 44-54 i większych, powstała marka LOVELY. Okazała się strzałem w dziesiątkę ! Od lat obserwujemy, że najczęściej zamawianymi rozmiarami w świecie mody ślubnej jest 36/38 oraz właśnie 44. Te dwie grupy rozmiarów mają zupełnie inne potrzeby, co sprawia, że proces projektowania wygląda zupełnie inaczej.

W tym roku, stworzyliśmy propozycję sukien ślubnych plus size mając na uwadze całe doświadczenie zebrane w ostatnich latach podczas pracy z modelkami oraz naszymi cudownymi klientkami. Przypominamy sobie te godziny w przymierzalniach, w których klientki z bólem serca opowiadały o dietach czy ćwiczeniach stosowanych nagle przed ślubem, o frustracjach związanych z codziennym ubiorem i braku oferty skierowanych dla nich. Wspominamy i zapisujemy wszelkie uwagi naszych modelek, które każdego roku prezentują kolekcje na światowych wybiegach mody. Wiemy, gdzie nasze kroje się sprawdziły, a gdzie wymagały poprawy. Wiemy, co należy bardziej przysłonić, a co bardziej odkryć. Wiemy, że Panna Młoda XL chce wyglądać pięknie, szykownie i seksownie.

Jako Panna Młoda o pełnej figurze, nie musisz zasłaniać swojego ciała. Owszem, może nie jesteś dumna z kilku fałdek albo nie lubisz swoich ramion ale to są tylko elementy Twojego ciała. Uwierz, że łatwiej będzie popracować nad oryginalnym rękawkiem niż uszczęśliwić nawet najszczuplejsza Pannę Młodą, która powiedzmy, nie lubi swojego nosa…

lovely Suknie ślubne w większych rozmiarach 44+Suknie ślubne plus sizesuknie ślubne w rozmiarach 44-54 lovely

Postaw na mega oryginalne buty i zamów suknię z rozporkiem w tiulowej spódnicy. Wybierz suknię z odkrytymi plecami i wyeksponuj ukochany tatuaż. Zdecyduj się na klasyczny głęboki dekolt pokryty transparentnym tiulem i zachwyć wszystkich swoim pięknym uśmiechem! Uwierz nam, jest wiele sposobów na to by wyglądać niesamowicie bez względu na rozmiar, który nosisz.

Pamiętaj tylko jedno. Rozmiar definiuje wymiary stroju, nie Ciebie!

lovely suknie plus sizeagnes plus size kolekcja 2021