Blog

Diabelskie różki, erotyczne gadżety i różowe tutu - czy tak będzie wyglądał ten wieczór panieński?

O ile nie ma nic złego w stylizacji wyżej opisanej, dziś chcielibyśmy Wam pokazać alternatywę.

Diabelskie różki, erotyczne gadżety i różowe tutu - czy tak będzie wyglądał ten wieczór panieński?

Większości z nas z wieczorem panieńskim kojarzą się sceny iście filmowe, w których to Panna Młoda musi pokazać komuś biust, wypić 10 szotów lub obdzwonić swoich ex.
To może być niesamowita impreza ! ALE… No właśnie. Jest ale, bo przecież tak wiele kobiet wyobraża sobie ten wieczór zupełnie inaczej, ma inny styl i inne marzenia.
Specjalnie dla nich, z zachodu, przyszła alternatywa w postaci Bridal Shower!
Idea bliska naszemu sercu jest elegancką wersją wieczoru panieńskiego, ale nie mylcie jej ze snobistycznym spotkaniem damulek. Nic takiego!
Bridal Shower jest pięknym dniem/wieczorem/weekendem poświęconym Pannie Młodej.
Skupionym na babskich przeżyciach, wspominkach, wycieczkach i prezentach!
Może być formą niespodzianki lub wręcz zorganizowany przez Pannę Młodą.

Zazwyczaj przybiera formę kilku następujących po sobie aktywnościach jak wizyta w SPA, obiad w ulubionej restauracji, drinki na tarasie lub deku jachtu (to wcale nie jest kosmiczny wydatek! Sprawdźcie oferty jakie ma port turystyczny w Gdańsku czy Szczecinie). Może to być weekend na Malcie lub babski wieczór w domu jednej z przyjaciółek z prosecco, kultowymi filmami o miłości i pidżama party w strojach prosto od Victoria’s Secret.

Obojętnie na jaki scenariusz się zdecydujecie, ważnym punktem będą prezenty. Jaki może być prezent na wieczór panieński? Czym różni się prezent na Bridal Shower?

Pomysłów na Panieński może być setka. Zawsze będziemy też zastanawiać się co dać Pannie Młodej.

Naszą radą jest postawienie na klasykę i elegancję. Z tym nigdy nie popełnicie błędu. O ile różowe skąpe fartuszki i erotyczna bielizna wydają się zabawne, to niestety większość z nas nie wykorzysta takiego podarku. Przed naszym mężem chcemy wyglądać pociągająco, zmysłowo i może odrobinę niedostępnie. Dlatego upominki na wieczór panieński powinny być odzwierciedleniem wyglądu, charakteru oraz marzeń Panny Młodej.

Jeśli chciałybyście połączyć powyższe z pragmatyką, możecie wpisać w Google frazę „praktyczny prezent na wieczór panieński”, ale niestety i tu efekty poszukiwań mogą nie być trafne.

Haftowane ręczniki, poradniki weselne czy tzw. niezbędniki dla żon.

Tu znowu radzimy kierować się myślą o naszej Pannie Młodej. Zastanówcie się co sprawia jej radość, czego jej brakuje, o czym marzy. Jeśli jednak chcecie pójść w niespodziankę, która na pewno spodoba się każdej kobiecie, polecamy sprawdzić ofertę ze strony www.prettyboxes.pl

Zestaw FOR HER – sklep internetowy www.prettyboxes.pl

for herfor her

Strona pojawiła się niedawno, ale ktoś ewidentnie wie co robi.

Na stronie są dwie marki, z których możecie skorzystać : „The Bride” oraz „For Her”.

Możecie kupić elegancka bieliznę w postaci koronkowych szlafroczków, jakich nie widzieliśmy na żadnych innych witrynach, lub cały zestaw eleganckich prezentów takich jak kryształowa biżuteria, ręcznie haftowane podwiązki, album do zdjęć lub logowana na złoto księga gości czy też piękne świece zapachowe i zestawy soli do kąpieli.

Cudowną alternatywą prezentu dla Panny Młodej są również vouchery do SPA, dobry alkohol czy bilet do ulubionej stolicy.

Zestaw THE BRIDE – sklep internetowy www.prettyboxes.pl

the bridethe bride

Na cokolwiek się zdecydujecie, miejcie na uwadze upodobania Panny Młodej, a nie tylko obrazki z wyszukiwarki Google. Jeśli nie zapomnicie o jej prawdziwej naturze, nie popełnicie żadnego błędu, a ten dzień, nie zależnie czy pójdziecie w kierunku Wieczoru Panieńskiego czy Bridal Shower, pozostanie niezapomnianym wspomnieniem.