Blog / NOWE KOLEKCJE

Beauty Full - "Pełne piękna"

Suknie ślubne plus size. Nasz ulubiony temat tego roku!
Tworzenie sukien ślubnych, to dla nas spełnianie Waszych marzeń. Wasze marzenia poznajemy codziennie od blisko 30 lat. Wasze doświadczenia i potrzeby różnią się od siebie ale marzenia są podobne. Chcemy być wszystkie najlepszą wersją siebie. Chcemy wyglądać pięknie, czuć się komfortowo we własnym ciele, z radością witać każdy dzień. W dniu ślubu, pragniemy stworzyć niezapomniany klimat wokół miłości, którą ślubujemy ukochanej osobie. Chcemy aby ten dzień na zawsze w naszym życiu zapisał się jako ten, z którego jesteśmy dumni i który wspominamy z pewną tęsknotą.

Beauty Full - "Pełne piękna"

Niestety spora część Panien Młodych sądzi, że w ich przypadku to niemożliwe. Nie ze względu na dostępny budżet, wybór partnera czy złą pogodę. Nie ze względu na panującą akurat epidemię, wygórowane oczekiwania teściowej czy nieudaną wizytę u fryzjera. Część z nas - kobiet sądzi, że dzień ślubu nie może być spełnieniem marzeń ze względu na ich… rozmiar.

Mówiłyśmy to raz, powiemy i dwa i trzy i tysiąc, każdej z Was. Rozmiar to określenie garderoby w sklepie. Jest inny w zależności od kraju, marki czy rodzaju konfekcji. Was definiuje coś zupełnie innego. Nie chcemy brzmieć banalnie czy infantylnie kiedy piszemy o wewnętrznym pięknie i charakterze, ale jednak właśnie to jakim jesteśmy człowiekiem, a nie jakie stroje nosimy jest najważniejsze.

beauty full suknie ślubne plus size Agnessuknie plus size Lovely od Agnes

Jeśli umiemy lub chcemy nauczyć się roztaczać wokół siebie pozytywną aurę, poznałyśmy i pokochałyśmy siebie i otaczamy się ludźmi którym ufamy dzień naszego ślubu będzie niepowtarzalny choćbyś do ołtarza poszła w dresach.

Jeśli natomiast żyjesz według stereotypów minionych dekad, unikasz lustra i nie wiesz kim jesteś, nawet idealna suknia i piękny makijaż nie pomogą. Nic nie pomoże póki nie odnajdziesz w sobie siebie. Każdego roku ubieramy tysiące Panien Młodych. Chcemy złożyć Ich historie oraz nasze liczby i doświadczenie, tworząc nowatorską kampanię, która pokazuje rzeczywistość mody ślubnej Plus Size.

Chcemy pokazać Wam, drogie Panny Młode XL, że chcieć to móc iże każda z Was może wyglądać pięknie!

suknie ślubne rozmiar plus size 2021
Koniecznie zobaczcie nasza kampanię Beauty Full i uwierzcie, że Wasz dzień ślubu będzie cudowny!
Wielce cudowny!

www.agnesfashiongroup.pl/beautyfull