Praca

Jeśli jesteś osobą entuzjastycznie nastawioną do życia, lubisz kontakt z ludźmi i chcesz wybrać się z nami w cudowną podróż w świat sukien, zapraszamy do firmy "Agnes".

Zatrudnimy na stanowisku:

Stanowisko: Szwaczka
Miejsce pracy: Świdwin - zachodniopomorskie

Oferujemy
  • Możliwości rozwoju.
Oferty prosimy przesyłać na adres: ewa.mazurkiewicz@suknieagnes.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)"
Stanowisko: Młodszy grafik komputerowy
Miejsce pracy: Świdwin - Zachodniopomorskie

Opis stanowiska
  • Projektowanie materiałów reklamowych m.in. banerów, folderów, reklam, plakatów,
  • Obróbka fotografii,
  • Udział w prowadzeniu i wdrażaniu akcji promocyjnych i marketingowych wspierających sprzedaż,
  • Aktywne uczestniczenie w pracach działu marketingu.

Wymagania
  • Bardzo dobra znajomość programu Photoshop,
  • Dobra znajomość programu In Design,
  • Umiejętności organizacji w dynamicznym środowisku pracy,
  • Znajomości zagadnień marketingowych,
  • Terminowość, kreatywność,
  • Zaangażowanie i sumienność.

Oferujemy
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Korzystne warunki finansowe, adekwatne do poziomu wiedzy,
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w profesjonalnym środowisku.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie portfolio (max10MB) wraz z CV na adres: marketing@agnesgroup.pl

Stanowisko: Krawcowa
Miejsce pracy: Poznań - wielkopolskie

  • Serwis krawiecki:
  • poprawki, dopasowania,
  • wykończenie gotowych wyrobów.

Wymagania
  • Umiejętność szycia na maszynie.

Oferujemy
  • Praca na pełny etat,
  • Praca w miłej atmosferze.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: salon_poznan@suknieagnes.pl oraz zachęcamy do kontaktu telefonicznego 61 833 30 37.

Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży

  • Rozwijanie sprzedaży u dotychczasowych klientów
  • Pozyskiwanie nowych klientów na rynkach krajowych i zagranicznych (telefoniczne, mailowe, bezpośrednie)
  • Badanie potrzeb potencjalnych klientów
  • Opracowywanie analiz i raportów
  • Udział w szkoleniach organizowanych przez firmę

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe zawodowe lub średnie, mile widziane kierunkowe;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B (praktyczna umiejętność)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Exell)
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy

Oferujemy
  • praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@suknieagnes.pl lub ewa.mazurkiewicz@suknieagnes.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."